Infrapanely

Infrapanely jsou topná zařízení, která mají několik výhodných vlastností. Obrovskou výhodou infrapanelů je úspora energie a také jednoduchá instalace. Stejně tak, jako životnost infapanelů a údržba samozřejmě také patří k jedné z velkých výhod, které mají infrapanely. Infrapanely jsou moderním způsob vytápění, čím dál tím více lidí si tuto metodu oblíbilo a využívají infrapanely v různých prostorech, například v bytech, rodinných domech, kancelářských, ale také v prostornějších místnostech jako jsou haly nebo obchodní domy.

Umístění infrapanelů, neboli sálavých panelů je jednoduché, lze je dát na strop nebo kdekoliv na zeď a vytvoří tak rovnoměrnou teplotu v celé místnosti pomocí infračervených vln, které poskytují infra panely.

Další obrovskou výhodou je, že se infra-panely budou skvěle hodit do vašeho interiéru, jelikož se vyrábí i v různém provedení obrazů, dokonce i s vlastní fotografií a máte na výběr z několika materiálů. Mezi nejčastější materiály pro infrapanely patří sklo. Vytápění pomocí sálavých panelů je pohodlnou možností jak si zajistit tepelný komfort. Chcete-li zároveň energeticky úsporné řešení, zvolte infrapanely Infraheating.

O infra panelech Infraheating

Infrapanely INFRAHEATING jsou v součastnosti špičkou sálavého vytápění, oceněné řadou spokojených zákazníků. Jsou řádně certifikovány Elektrotechnickým zkušebním ústavem EZU a CE. Kvalitu karbonové topné desky výrobce stvrzuje zárukou v délce 60 měsíců.

Sálavé panely Infraheating představují nízkoteplotní infra panely. Jde o český výrobek určený k vytápění prostor s běžnou výškou místnosti. Infrapanely jsou ideální pro vytápění bytů, rodinných domů, kanceláří a dalších podobných prostor.

Infra-panely Infraheating nabízí moderní řešení různých designových možností. Nejenže vám poskytnou příjemné teplo, ale budou i zajímavým doplňkem interiéru. To z infrapanelů dělá unikátní a jedinečná topná zařízení těšící se stále většímu zájmu lidí.

Infrapanely Infraheating - výhody

Rozhodli jste se topit pomocí infra panelů a stále ještě nejste přesvědčeni o správnosti volby infrapanelů Infraheating? Shrňme si jejich hlavní výhody:

úspora za energii: Infrapanely zajišťují sálavé vytápění. Jde o systém, u kterého se ohřívají rovnou osoby a předměty (nikoliv nejdříve vzduch). Díky tomu se dosáhne požadované teploty s využitím méně energie. Teplo se zároveň drží u podlahy, takže vám nebude zima od nohou.

snadná regulace: Dosáhnete jednoduše potřebného tepelného komfortu. I snadná regulace vám pomůže uspořit za energii. Nebudete zbytečně místnost přetápět.

dosažitelnost zdroje energie: Infra panely lze použít všude, kde je elektrická zásuvka. Nemusíte skladovat žádné palivo.

zdravotní nezávadnost: Používání sálavých panelů vám zajistí zdravější vzduch. Při topení totiž nedochází k víření prachu a vysušování vzduchu.

působivý design: Infrapanel Infraheating je designovým skvostem. Zapomeňte na nevzhledné radiátory a vyberte si topné zařízení, které zároveň pozvedne váš interiér. Máte na výběr z různých modelů.

 

Sálavé průmyslové infra-panely - vysokoteplotní vytápění

Sálavé průmyslové infra panely se používají pro vytápění prostor s výškou stropů nad 3m. Nejčastější použití: haly, provozovny, obchodní domy nebo tělocvičny.

Kategorie infrapanelů

Chystáte se začít využívat výhod infrapanelů? Pořiďte si ho. Předtím se však rozhodněte, které konkrétní řešení bude pro vaše účely nejlepší. Pro snadnější rozhodnutí si ke každé kategorii uveďme alespoň základní informace:

  • Infrapanely Infraheating: Chcete-li pohodlný zdroj světla a zároveň moderní luxusní desingový doplněk, bude pro vás toto řešení nejlepší volbou. Povznáší sálavé palely nad „pouhý“ zdroj tepla.

  • Sálavé průmyslové panely: Uplatní se všude, kde je vyšší strop (nad 3,2 m). Báječně se tak hodí na vytápění průmyslových či zemědělských objektů, tělocvičen, zimních zahrad atd. Montují se na strop a jsou vyráběné z ocelového lakovaného plechu či v nerezovém provedení.

  • Halogenové zářiče SUNLINE: Potřebujete-li vytopit špatně izolované výrobní prostory či venkovní terasy, budou pro tyto účely nejlepší infrazářiče SUNLINE. Jejich konstrukce je uzpůsobená tak, aby co nejefektivněji přenášela tepelnou energii do prostoru. Vyrábí se z kvalitních materiálů.


Ať už si vyberete z jakékoliv kategorie infrapanelů, přinese vám veškeré výhody tohoto zařízení, tj. zdravější vzduch, pohodlnost, snadnou regulaci, úsporu, pěkný design a další.

Odkazy
 
 

Tento projekt byl uskutečněn  
za finanční podpory Fondu Vysočiny  

Novinky

článek na české stavby

článek moderních sálavých panelů více


INFRASAUNY a SAUNY

finské sauny, Infrasauny, parní sauny bio sauny na míru. více


infratopení Proficomfort

zkušenosti a realizace infra panelů

realizace infra topení v bytech, rodinných domech, kanceláří, či výrobních prostor více


sleva

VÝPRODEJ infrapanelů

nový výprodej skladových zásob. více


Sluneční vrch Jihlava

Infra topení - propagační video

referenční video v Jihlavě na Slunečním vrchu. Díky sálavému vytápění, dosahují byty velmi nízkých spotřeb za vytápění. více


graf topných systémů

Porovnání nákladů

přínášíme Vám porovnání investic a provoz v různých topných systémech - tepelné čerpadlo, topné rohože, plyn a elektrokotel, přímotopy více


Topný obraz

kvalitní digitální tisk

doplnění nových obrazů v naší galerii pro infra panely odkaz ke galerii


topné zrcadlo, alu lesk rám

Topné zrcadlo

infra panely INFRAHEATING nabízí topná zrcadla. Vhodně topení do koupelny. Vaše zrcadlo se nerosí. více


topné rohože

Topné rohože

nabízíme topné rohože s instalací více


 
 
czech   english   deutsch